Google Ads (AdWords) Reklam Yönetimi

Düşük Maliyetle Daha Fazla Kişiye Ulaşın!

ICT Ajans, Google Ads reklam yönetimi çalışmalarında maliyetleri düşürmek ve daha az bütçeyle daha fazla kişiye ulaşabilmek için bir dizi optimizasyon yürütür.

google-ads

Satışları Arttırmanın Kolay Ve Ucuz Yolu!

Google Ads üzerinden vereceğiniz reklamlar ile hedef kitlenize ve müşteri potansiyelinize milyonlarca kişinin kullandığı Google arama motoru üzerinden doğrudan ulaşabilir ve satışlarınızı maliyetli bir şekilde katlayabilirsiniz.

  • Bütçeniz kadar reklam,
  • Maliyetli ve dönüşüm & satış odaklı,
  • Hedef kitleye ve müşteri potansiyeline doğrudan ulaşım.
search-icon

Ziyaretçi Siteye Girer

Ziyaretçi, reklamlarınız üzerinden sitenize giriş yapar ve Google Ads, otomatik olarak kullanıcının çerezlerini depolar ve yeniden pazarlamaya hazır hale getirir.

02-4

Siteyi Terk Eder

Sitenizde bir süre kalan ziyaretçi, site içerisinde geçirdiği süre zarfında herhangi bir dönüşüm tamamlamadan siteyi terk eder.

up-site-icon

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama reklamları çalışır ve sitenizi dönüşüm tamamlamadan terk eden ziyaretçi, gezdiği diğer tüm sitelerde sizin reklamlarınızı görür.

Google reklamları, hem düşük maliyet imkanı hem de hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşma kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir. Rakiplerinizin de Google reklamları ile ön plana çıktığını unutmayarak Google Ads yoluyla reklamlarınızı başlatmanız önemlidir. Günümüzde en çok kullanılan arama motoru olan Google’da reklam ile görünmek, sizi doğrudan hedef kitlenizle ve potansiyel müşterilerinizle buluşturmaktadır. Ayrıca reklam çalışmalarınızda yapılan optimizasyonlar ve iyileştirmeler ile de maliyeti en düşük seviyeye getirmeniz mümkündür.

Google Ads reklam yönetimi için ihtiyacınız olan tek şey Google Ads hesabı, bütçe ve reklam kampanyalarıdır. Oluşturduğunuz Google Ads hesabınızda yapılandırdığınız reklam kurguları ve kampanyalarınız ile istediğiniz sayfanız üzerinden Google’da reklam verebilirsiniz ve ister arama ağı reklamları, ister görüntülü reklamlar, ister alışveriş reklamları ve isterseniz de yeniden pazarlama reklamları ile potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize görünebilirsiniz. Google Ads reklam yönetim paneli üzerinden reklam yönetimi esnasında yapılan optimizasyon ve iyileştirmeler sayesinde de maliyetleri düşürebilir ve daha az maliyetle daha çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Google Ads reklamı vermek için ilk önce bir Ads hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için sahip olduğunuz Google hesabı ile ads.google.com adresine giriş yapmanız gerekecektir. Sisteme giriş yaptıktan sonra reklam çıkmak istediğiniz kampanyaları ve reklam kurgularını oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada ICT Ajans size yardımcı olabilir ve reklamlarınızın başlatılmasından düşük maliyete kadar süren optimizasyon sürecinde hizmet verebilir.

Google Ads reklam ücretleri hem reklamverenin bütçesine, hem de reklam verilen kelimelerin tıklama başı maliyetine bağlıdır. Google reklamlarının tercihinde en büyük faktörlerden olan bütçe kolaylığı ile birlikte reklamverenler bilindiği üzere istediği bütçede reklam verebilmektedir. Bu nedenle Google Ads reklam ücretleri aslında reklamverenin doğrudan kendisine bağlıdır. Google Ads’te reklam vermek için aylık 100 TL bütçe de aylık 10000 TL bütçe de ayırmak sizin elinizdedir. Bundan hariç olarak önemli diğer faktör ise tıklama başı maliyetlerdir. Reklam verilen kelimelerin tıklama başı maliyetleri ve bütçeniz, aslında Google Ads reklam ücretlerini belirlemektedir.

ICT Ajans, yürüttüğü tüm çalışmaları belli bir plan ve yol haritasında takip eder. Bu çalışma haritası müşteriye de sunulur ve müşterilerimiz anlık olarak hangi çalışmaların tamamlandığını istediği her an görüntüleyebilir. Ayrıca aylık bazda yapılan raporlamalarda da ay genelinde site içerisinde hangi çalışmalar ve iyileştirmelerin yapıldığı sunulur.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart